Merino vilnos pledas "Linksmutis" 100x140 cm

Merino vilnos vidutinio storumo, dvipusis pledukas, puoštas rankų darbo apnerta meškučio aplikacija. Pledukas minkštas, švelnus, putlus ir šiltas. Viena pusė šviesiai pilka, kita- balkšva. Dydis puikiai tinkamas užkloti lovytėje, vežimėlyje. Pledukas toks švelnus, kad nereikia įvilkti papildomai į užvalkalą. Tai jaukus ir mielas prisilietimas prie Jūsų mažylio, -ės.

Jei tai dovana, pleduką supakuosime į balto kartono dovanų dėžutę. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažyliui, -ei. 

DYDIS: 100x140 cm

IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS: paruošiamas per 2-4 d.d.

APIE VILNĄ:
Merino vilna - tai ypač minkšta ir švelni. Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi.


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

59.00€
Komplektacija: