Merino vilnos pledas "Oranžinis" 80x110 cm

Merino vilnos labai minkštas, putlus ir švelnus vaikiškas pledas. Dvipusis, pagal nuotaiką galima naudoti abi puses, viena- moliūgo oranžinė, kita šviesiai ruda. Pledukas jaukiai šiltas. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. 

Supakuota skaidriame maišelyje, tačiau galite rinktis įpakavimą į dovanų dėžutę. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažyliui, -ei. 

DYDIS: 80x110 cm

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų ėriukų. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

36.00€
Komplektacija: