Merino vilnos pledas ROŽINĖ PASAKA

Extra fine (aukštos kokybės) merino vilnos, rožinės ir rusvos spalvos verpalų derinio pledas.  Austas subtiliu eglutės raštu.

Pledas minkštas, šiltas, lengvas. Dviejuose galuose pledą puošia kutai. Subtilus audimo raštas puikiai tiks skandinaviško stiliaus interjerui ar pagyvins neutralų minimalistinį stilių.

Pledas supakuotas skaidriame maišelyje.

Tai šilta ir miela dovana Jums patiems ar artimiesiems. 

Prie pledo priderinkite ir pagalvėlę 50x50 cm su užrašu "Bless home" ("Palaimink namus"). Vidinė pagalvėlė nėra parduodama, tik užvalkalas. 


DYDIS:  140x200 cm (su kutais)

 

APIE VILNĄ:

Ši merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė ir šilta.

Ši vilna lengva, pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

99.86€
Komplektacija: