100% kašmyro vilnos pledas "Karališkas"

Prabangus, ypatingai švelnus, minkštas 100 kašmyro vilnos vaikiškas pledukas. Krašteliai dekoruoti nėrinukais, suteikiančiais pledukui karališkumo ir tobulumo.

Pledukas ypatingai švelnus, minkštas, plonas, labai lengvas ir jaukiai šiltas. Mažylis nepamirš prisilietimo prie šio ypatingo audinio, todėl pledukas taps mieliausiu ir švelniausiu daiktu jo aplinkoje. 
Pledukas supakuotas balto kartono dovanų dėžutėje. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažylei, -iui. 


DYDIS: 70x110 cm

APIE VILNĄ:

Kašmyro vilna yra viena iš prabangiausių vilnų. Ji gaunama iš Indijoje, Tibete, Kinijoje, Mongolijoje ar kt. šalyse auginamų kašmyro ožkų, iššukuojant. Kašmyro vilnos plaukas yra labai švelnus, turi šilkinį blizgesį. Kašmyro vilna labai lengva ir šilta.


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C ) vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

89.99€