Merino vilnos pledas "Puikutis" 80x100 cm

Aukštos kokybės merino vilnos, minkštas ir švelnus vaikiškas pledas, aplikuotas rankų darbo apnertu pilku zuikučiu. Pledukas lengvas, jaukiai šiltas. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes vilnos derinys pralaidus orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. 

Pleduką galime supakuoti į balto kartono dovanų dėžutę, liks tik įteikti. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažylei / -iui. 

DYDIS: 80x100 cm

IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS: paruošiamas per 3-5 d.d.

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

63.90€
Komplektacija: