Storesnis vilnos pledas "Zuikė" 75x115 cm

Ėriukų vilnos vidutinio storumo pledukas, puoštas rankų darbo apnerta aplikacija. Pledukas minkštas, švelnus, putlus ir šiltas. Dydis puikiai tinkamas užkloti lovytėje. Pledukas toks švelnus, kad nereikia įvilkti papildomai į užvalkalą. Tai jaukus ir mielas prisilietimas prie Jūsų mažylio.
Dvipusis audinys, viena pusė ruda, kita balkšva.

Pleduką supakuosime į balto kartono dovanų dėžutę. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažyliui /-ei. 

DYDIS: 75x115 cm

APIE VILNĄ:
Ėriukų vilna - tai išskirtinai pirmo kirpimo, ypač minkšta ir švelni. Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi.


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

40.70€
Komplektacija: