Vaikiškas pledas "Lino ir vilnos draugystė"

Neįtikėtinas derinys !!!
Vienas pledukas- dviguba nauda. Audinys suaustas taip, kad viena pusė merino vilna- kai norisi jaukios šilumos, kita pusė linas- kai norisi vėsumo ir gaivos. Tai unikalus dviejų natūralių pluoštų derinys, kuris ypač pasitarnaus šiltesniaisiais sezonais.
Pledukas austas iš dviejų spalvų- sodrios oranžinės merino vilnos ir balkšvo lino.
Tai tobulas gamtos prisilietimas prie Jūsų mažylio. Miegas taps ramus ir sveikas.


DYDIS: 93x120 cm


APIE VILNĄ IR LINĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje ir N. Zelandijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė, lengva, šilta.

Ši vilna lengva, pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. Australietiškų merinosų vilnos natūrali spalva yra pieno baltumo. 

Linų pluoštas greitai sugeria drėgmę ir džiūsta. Kai vėsu- audeklas šildo, o kaitrią dieną vėdina. Miegas tampa ramesnis, ekologiškas, veikia antialergiškai, todėl gaminiai su linu- geriausias pasirinkimas.


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos ir lino savybes rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su natūraliomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! tiek vilna, tiek linas unikalūs audiniai, reaguodami su deguonimi jie turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

36.00€