Ėriukų vilnos pledas "Drugeliai"

Ėriukų vilnos plonesnis pledukas. Tai švelnus, minkštas, šiltas ir jaukus prisilietimas, kuris taps smagiausiu Jūsų mažylei. Dekoruotas rankų darbo iš veltinio karpyta aplikacija- drugeliais.

Pledukas puikiai tiks vežimėlyje, lopšiukyje ar auto kėdutėje.

Jei norite įteikti kaip dovaną, pleduką supakuosime į balto kartono dovanų dėžutę. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažylei. 

 

DYDIS: 70x95 cm


APIE VILNĄ:

Ėriukų vilna - tai išskirtinai pirmo kirpimo, ypač minkšta ir švelni. Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi.

 

PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

31.50€
Komplektacija: