Ėriukų vilnos pledas "Pilkutis"

100% Ėriukų vilnos vidutinio storumo, švelnus vaikiškas pledas. Pledukas jaukiai šiltas, tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. 

Supakuota skaidriame maišelyje, tačiau galite rinktis įpakavimą į dovanų dėžutę. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažyliui, -ei. 

DYDIS: 80x95 cm

SPALVA: tamsiai pilka

APIE VILNĄ:

Ėriukų vilna - tai išskirtinai pirmo kirpimo, ypač minkšta ir švelni. Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

43.60€
Komplektacija: