Vilnos vaikiškas pledas "Ant debesėlio"

Ėriukų vilnos storesnis vaikiškas pledas. Tai švelnus, minkštas, šiltas ir jaukus prisilietimas, kuris taps mieliausiu Jūsų mažyliui. Dekoruotas rankų darbo apnerta meškučio aplikacija.

Pledukas puikiai tiks tiek vežimėlyje, tiek lovytėje ar lopšyje. 

Jei tai dovana, supakuosime į balto kartono dovanų dėžutę. Pasirinkite tai komplektacijoje. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažyliui. 

 

DYDIS: 70x100 cm


IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS: paruošiamas per 3-5 d.d.


APIE VILNĄ:

Ėriukų vilna - tai išskirtinai pirmo kirpimo, ypač minkšta ir švelni. Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi.

 

PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

45.50€
Komplektacija: