Merino vilnos pledas "Zuikutis"

Aukštos kokybės (Extra fine) merino vilnos minkštas ir švelnus vaikiškas pledas, aplikuotas rankų darbo apnerta  zuikučio aplikacija. Pledukas vidutinio storumo, putlus, jaukiai šiltas. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. 

Jei tai dovana, pleduką supakuosime į balto kartono dovanų dėžutę. Tai šilta ir ypatinga dovana Jūsų ar artimųjų mažylei, -iui. 


DYDIS: 75x110 cm


APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.
Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C ) vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

69.86€
Komplektacija: