Ekologiškos vilnos pledas MISTY 140x225 cm

Skandinaviškos ekologiškos vilnos pledas, tinkamas naudoti ištisus metus. Ši vilna turi savybę palaikyti malonią šilumą- kai šalta plaukeliai sugula ir maloniai šildo, kai karšta - plaukeliai pasišiaušia ir praleidžia orą, todėl veikia kaip termoreguliatorius. Tai mažiau švelni vilna, tačiau nuostabus, pačios gamtos sukurtas produktas. Šį vilnos unikalumą jau įvertino ir rekomenduoja skandinavijos bei Lietuvos klientai.

Pledas gali būti naudojamas kaip lovatiesė, miegui ar kaip antklodė. 

Pledą dviejuose galuose puošia kutai.

Supakuotas skaidriame maišelyje.


DYDIS:  140x225 cm (su kutais)

 

APIE VILNĄ:

Skandinaviška ekologiška vilna gaunama iš Skandinavijos šalyse auginamų avių. Tai ilgesnio plauko vilna su tvirta ir unikalia struktūra.  

Ši vilna labai lengvutė, šilta, o tuo pačiu pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, yra antialergiška. 

Vilna yra natūralios pilkos, baltos ar rudos spalvų, nedažyta, neapdorota cheminėmis priemonėsmis, todėl gali būti jaučiamas intensyvesnis vilnos kvapas, kurį galima panaikinti dažniau vėdinant gryname ore. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

83.49€