Vilnonis paltukas "Pirato žuvies kauliukas"

N. Zelandijos vilnos audinio paltukas su satino (medvilnės) vienspalviu pamušalu viduje, rankovių atvartukai ir kapišono vidus dekoruoti margos medvilnės (JAV dizainerių kurtų motyvų) pamušalu. 

Paltukas išskirtinis, todėl mažylis jį vilkintis neliks nepastebėtas.

Užsegamas sagomis, plačiai užkeičiant priekį. Užsikeičiančio kapišono dėka kakliukas užsidengia.

Paltuko priekis dekoruotas iš veltinio karpytu piratišku žuvies kauliuku, kuris ypač pamėgtas ūgtelėjusių berniukų tarpe. Didelis nykštuko kapišonas ne tik gražiai atrodo, bet ir puikiai apsaugos nuo vėjo ar šaltuko.

Tai šiltas, minkštas, švelnus ir lengvas rūbas dėvėjimui lauke pavasarį ar rudenį.  

Paltukas įpakuotas rudo kartono dovanų dėžutėje su langeliu. 


DYDIS: 104 cm (su rezervu išaugimui)


APIE VILNĄ:


Merino vilna gaunama iš Australijoje ir N. Zelandijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė, lengva, šilta.

Ši vilna lengva, pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C ) vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinti, negręžti sukamuoju būdu, nedžiovinti džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

63.00€