Merino vilnos pledukas "Agavos nykštukas"

Aukštos kokybės 100% merino vilnos labai minkštas ir švelnus vaikiškas pledukas į vežimėlį, lopšiuką, lovytę. Plonesnis, lengvas, jaukiai šiltas, dvipusis. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. 

Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažylei. 
Pasirinkus pakavimą į dėžutę, supakuosime pleduką kaip dovaną į baltą dovanų dėžutę su šilkiniu popieriumi, bei surišime dekoratyvia juostele. 


DYDIS: 75x110 cm

SPALVA: tamsi agavos žalia/ žalsva

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

40.54€
Komplektacija: