Merino vilnos pledukas "Minkštutis" 80x100 cm

Aukštos kokybės merino vilnos labai minkšti ir švelnūs vaikiški pledukai į vežimėlį, lopšiuką, lovytę. Plonesnis, lengvas, jaukiai šiltas. Austas smulkiu koriuko raštu. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. 

Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažylei, -iui. 
Pasirinkus pakavimą į dėžutę, supakuosime pleduką kaip dovaną į baltą dovanų dėžutę su šilkiniu popieriumi, bei surišime dekoratyvia juostele. 


DYDIS: 73x100 cm

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

40.54€
Spalva: