Merino vilnos vaikiškas pledas "Scandi"

Merino vilnos labai lengvas, plonesnis, švelnus vaikiškas pledas, skandinavų stiliaus, minimalistinis. Pledukas jaukiai šiltas, puikiai tiks apkloti mažylį vežimėlyje ar autokėdutėje. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. 

Supakuota skaidriame maišelyje, tačiau galite rinktis įpakavimą į dovanų dėžutę. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažyliui, -ei. 

DYDIS: 85x105 cm

SPALVA: pilka su mėlynais krašteliais

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų ėriukų. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

31.29€
Komplektacija: