Vaikiškas pledas "Lietuva" 80x100 cm

Aukštos kokybės, labai minkštas ir švelnus ėriukų vilnos pledukas, dekoruotas iš veltinio karpytu Lietuvos kontūru. Pledukas plonesnis, tinkamas naudoti įvairiu oru. 
Jei tai dovana, pleduką supakuosime į balto kartono dovanų dėžutę. Tai šilta, miela dovana Jūsų ar artimųjų mažyliui gimimo proga. 
Šiuos pledukus ypač pamėgta dovanoti užsienyje gyvenantiems lietuvių mažyliams. 

DYDIS: 80x100 cm

IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS: paruošiamas per 2-3 d.d.

APIE VILNĄ:
Ėriukų vilna - tai išskirtinai pirmo kirpimo, ypač minkšta ir švelni. Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi.


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

46.99€
Komplektacija: